7. kolo, 18.10.2017 01:00 FK Baník Sokolov - SK Božičany 5:1 (2:1)
FK Baník SokolovSK Božičany
Branky:7. Václavík (Šimků), 24. Strolený (Václavík), 47. Strolený (Václavík), 48. Kleiner (Hendrych), 59. Pari (Václavík)28. - 2:1
Sestava:Zeman Z. – Pari, Bolen, Hendrych, Sekáč, Zeman V. - Strolený, Šimků, Václavík - Kleiner, Štěpanovský

Trenér Milan Pari:
" První poločas začal dobře, již v 7 minutě jsme šli do vedení a zdálo se, že tentokrát s proměňováním šancí nebude takový problém, jako v minulém utkání. Opak byl pravdou. Hra se snaživým soupeřem nebyla špatná, ale finálová řešení před brankou ano. Před koncem poločasu hosté střelou snížili na 2:1 a toto skóre je velice povzbudilo. Druhý poločas vypadal obdobně, míč jsme měli více na svých kopačkách, ale šance jsme trestuhodně zahazovali. Soupeř velice dobře bránil a často se snažil brejkama o vyrovnání. Až ve 47 respektive 48 minutě jsme dvěma góly rozhodli o našem vítězství."

Rozhodčí: