18. kolo, 25.03.2018 10:00 Mostecký fotbalový klub - FK Baník Sokolov 2:0 (1:0)
Mostecký fotbalový klubFK Baník Sokolov
Branky: 5. Šedivý Jakub, 61. Ducháček Pavel
Sestava:

Timko Dominik - Vaněk Richard, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vondrys Vítězslav (73' Synek Ondřej) - Kursa David, Lorenz Marek (68'Hackl Miroslav) - Body Roman, Dvořák Daniel, Dlouhý Jiří - Fišer Patrik

Trenér Vít Vrtělka:

„V Mostě jsme narazili na fyzicky vyspělého a důrazného soupeře, který byl nebezpečný ze standardních situací. Z těch nám také vstřelil obě branky. Nejdříve v 5. minutě po rohovém kopu a potom v 60. minutě z trestného kopu ze 17 metrů. My jsme se proti takto silovému soupeři snažili prosadit kombinačně, v prvním poločase jsme však nebyli nebezpeční vůbec, ve druhém poločase jsme kombinaci zpřesnili, vytvořili jsme si dvě nebezpečné situace, ani jednu jsme však neproměnili. Další zápas nás čeká v pátek doma s Kladnem, takže máme čtyři dny na to, abychom se na utkání dobře nachystali.“

Rozhodčí:Šimeček Libor - Svoboda Vladimír, Petr Vojtěch