16. kolo, 07.03.2018 11:30 FK Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň 2:4 (2:2)
FK Baník SokolovFC Viktoria Plzeň
Branky:1. Body Roman, 14. Dlouhý Jiří  23. Kepl Tomáš, 27. Dotzauer Wolfgang, 60. Pavlík Jan, 90. Pavlík Jan
Sestava:

Timko Dominik - Vaněk Richard, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vondrys Vítězslav - Hackl Miroslav (82. Lorenz Marek), Klapuch Tomáš - Body Roman (72. Shorný Ondřej), Dvořák Daniel (61. Link Martin), Dlouhý Jiří - Fišer Patrik

Hodnocení trenéra – Vít Vrtělka: „V prvním kole jarní části jsme narazili na Viktorku Plzeň. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a v 15. minutě jsme vedli 2: 0. Potom se začaly projevovat kombinační schopnosti soupeře, který v rozmezí 23. a 27. minuty srovnal skóre a ještě nastřelil břevno. My jsme si během prvního poločasu dokázali vytvořit další čtyři příležitosti, které jsme však neproměnili. V druhém poločase Plzeň dále dobře kombinovala, do šancí jsme je však nepouštěli. Až do 60. minuty, kdy nejdřív soupeř nastřelil břevno a chvíli na to skóroval. V závěrečné desetiminutovce jsme ještě dokázali soupeři zahrozit po centrech a standardních situacích, v poslední minutě jsme ale dostali čtvrtý gól do prázdné brány, když byl náš brankář na standardní situaci v soupeřově pokutovém území. Celkově jsem vzhledem k průběhu z výsledku zklamaný, v zápase jsme však předvedli dobré věci, na kterých budeme stavět i v dalších utkáních. Viděl jsem i několik velmi dobrých individuálních výkonů.“

Rozhodčí:Talpáš Petr, Vošmik Václav, Furiš René