22. kolo, 22.04.2018 10:00 FC Slavoj Vyšehrad - FK Baník Sokolov 3:2 (1:1)
FC Slavoj VyšehradFK Baník Sokolov
Branky:5. Prokopec Lukáš, 58. Souček David, 83. Drozd Matěj45. NImrichter, 67. Vondrys
ŽK:70. Vaněk, 72. Vondrys
Sestava:

Timko Dominik (71' Landrgott Petr) - Vaněk Richard, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vondrys Vítězslav (86' Dvořák Daniel) - Kursa David,Lorenz Marek - Body Roman, Klapuch Tomáš, Shorný Ondřej (58' Fišer Patrik) - Link Martin.

Trenér Vít Vrtělka: Do zápasu na Vyšehradě jsme herně vstoupili dobře, přesto jsme ve 4. minutě dostali gól z přímého kopu. I v dalším průběhu prvního poločasu jsme hráli dobře, dokázali jsme si vytvořit nebezpečné situace před brankou soupeře a ve 45. minutě se nám po dohrané standardní situaci podařilo vyrovnat.  I druhý poločas probíhal podobně. V 58. minutě jsme však dostali druhý gól po střele ze střední vzdálenosti, i na tento gól jsme  dokázali odpovědět a v 67. minutě jsme vyrovnali po rohu. Potom nám rozhodčí během dvou minut vyloučil na deset minut dva hráče, tuto situaci jsme odehráli velmi dobře, bohužel v 83. minutě jsme po individuální chybě inkasovali potřetí a do konce zápasu jsme už vyrovnat nedokázali. Přesto jsme z mého pohledu podali dobrý týmový výkon s několika velmi dobrými individuálními výkony a pokud budeme schopni takové výkony opakovat, tak přijdou i body. Budeme chtít, aby se kluci se stejným nastavením začali hned od pondělí chystat na domácí zápas proti Aritmě.

Rozhodčí: