28. kolo, 03.06.2018 10:00 FC Písek - FK Baník Sokolov 0:2
FC PísekFK Baník Sokolov
Branky:13. Dlouhý Jiří, 42. Dvořák Daniel
Sestava:

Süttö Michal - Vaněk Richard, Nimrichter Daniel, Lorenz Marek, Vondrys Vítězslav - Dvořák Daniel (81. Šulc Lukáš), Kursa David - Body Roman (67. Hackl
Miroslav), Link Martin (53. Hron Matyáš), Dlouhý Jiří - Fišer Patrik

Trenér Vít Vrtělka: V Písku jsme narazili na kombinačně poměrně zdatného soupeře. My jsme však byli po celý zápas dobře organizovaní v obranné fázi a zároveň i nebezpeční pro branku soupeře. Oba góly jsme dali v prvním poločase a vždy to bylo v době, kdy jsme hráli v početní nevýhodě jednoho hráče. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas a v závěrečné dvacetiminutovce jsme si směrem dopředu vytvořili mnoho situací v přečíslení, které jsme bohužel, stejně jako v Táborsku, nedokázali proměnit. Zápas jsme tak mohli rozhodnout dříve. Získali jsme však tři body po dobrém výkonu. Ve středu nás čeká další výjezd, tentokrát do Příbrami, kde se pokusíme navázat na dnešní výkon.

Rozhodčí:Makovička Milan, Kaštánek Libor, Žemlička Tomáš