20. kolo, 07.04.2018 10:00 FK Baník Sokolov - FK Litoměřicko, z.s. 5:0 (3:0)
FK Baník SokolovFK Litoměřicko, z.s.
Branky:20. Hron Matyáš, 24. Procházka Daniel, 42. Jirkovský Václav, 60. Podhajský Ondřej, 80. Podhajský Ondřej
Sestava:

Süttö Michal – Nimrichter Daniel, Jirkovský Václav (46. Slezák Martin), Lorenz Marek, Botev Petr, Bursík Tomáš, Bílek Petr, Hackl Miroslav, Procházka Daniel, Veverka Filip, Hron Matyáš (46. Podhajský Ondřej).

Hodnocení trenéra – Jiří Štěpán: „Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a vytvářeli si brankové situace. Ve 20. minutě se prosadil Hron, o 3 minuty později Procházka, do poločasu se také trefil Jirkovský. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako ten první a byli jsme dominantnější tým na hřišti. Opět jsme si vytvářeli střelecké příležitosti. V 60. a v 71. minutě se gólově prosadil Podhajský a po zásluze jsme vyhráli 5:0. Jsem rád, že jsme i v nakombinované sestavě utkání zvládli a všem hráčům patří poděkování za předvedený výkon. V dalším kole zajíždíme na půdu Jablonce, kde nás čeká náročný soupeř.

Rozhodčí:Štěrba Václav, Ďugel Pavol, Vomastek Daniel