7. kolo, 22.09.2018 10:00 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem - FK Baník Sokolov 4:3 (1:3), PK 5:3
VOŠ a SOŠ Roudnice nad LabemFK Baník Sokolov
Branky:6. Pešek Dominik, 49. Pešek Dominik, 90. Kuchař Jakub 12. Procházka Daniel, 41. Hron Matyáš, 45. Zedníček Jaroslav
Sestava:Svitok - Štrúbel, Seidl (46. Stan), Rustler, Zedníček (46. Frič), Ptáček (60. Steiner), Hron, Bursík (52. Kilyk), Novák, Procházka, Suchý.

Trenér Jiří Štěpán: "Po ztrátě míče na soupeřově vápně a po jeho rychlém protiútoku jsme již v šesté minutě prohrávali 1:0. Po té jsme celý první poločas byli lepším týmem. Měli jsme odražené míče byli důrazní v osobních soubojích a to pramenilo v náš tlak. Ve 12. minutě srovnal procházka po dorážce ve velkém vápně. Hráli jsme stále stejně a odměnou nám byla branka ve 42. minutě kdy se prosadil Hron a následně o tři minuty později Zedníček. Poločas jsme tedy vyhráli 1:3. Do druhého poločasu se soupeřovo hra zvedla začali být více důrazní a to vyústilo k vyrovnání hry. Hned po 4 minutách dokázal soupeř snížit. Ale i přes to jsme si dokázali vytvořit šance které jsme bohužel neproměnili. V posledních vteřinách zápasu soupeř zahrával standartní situaci a z té vyrovnal na konečných 3:3. V pokutových kopech se ani jednou nemýlil a odnáší si ze zápasu dva body. Pro nás je to jednoznačně ztráta a musíme si z toho vzít ponaučení do dalších zápasů.