6. kolo, 15.09.2018 13:15 FK Baník Sokolov - FK Jablonec "B" 6:1 (3:0)
Branky:1. Podhajský, 14. Mlýnek, 19. Kraus, 50. Mlýnek, 69. Fečo, 82. Fečo
65. Jandura
Sestava:Fiala Michal - Hašek Daniel (60' Chlapec Tadeáš), Kraus Václav, Huňát Radim, Stařík Pavel (60' Poupě Jiří) - Pluhař Karel (78' Makovec Lukáš), Stehlík
Radim (21' Fečo Filip) - Švagr Adam, Černý Štěpán, Mlýnek Ondřej - Podhajský Ondřej

Trenér Petr Schneider: Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 20. minutě jsme vedli 3:0 a jednu 100% šanci neproměnili. Tak to povedený začátek určil ráz celého utkaní. Kluci
nabrali sebevědomí, dařila se nám kombinace a několik dalších šancích jsme neproměnili. Soupeř hrozil především z brejků, které se nám dařilo
zastavovat. Druhý poločas byl v podobném duchu, soupeř sice vstoupil mírně aktivněji. Nám se podařilo z první příležitosti zvýšit na 4:0 a tím definitivně
rozhodnout. Celkově kluci vyhráli zaslouženě a můžeme být spokojeni s předvedenou hrou.