Fanshop
17. kolo, 16.03.2019 14:00 FK Varnsdorf - FK Baník Sokolov 5:3 (3:1)
FK VarnsdorfFK Baník Sokolov
Branky:11. Michalina Jakub, 23. Kim Minsung, 31. Šindelář Jaroslav, 69. Kim Minsung (pen.), 74. Kim Minsung (pen.)

40. Novák Jiří, 51. Hron Matyáš (pen.), 63. Bílek Petr

Sestava:

Svitok Pavel - Suchý Dominik, Rustler Jakub, Štrúbel Daniel, Procházka Daniel - Zedníček Jaroslav, Novák Jiří - Seidl Andreas, Hron Matyáš, Ptáček Tomáš-  Podhajský Ondřej.

Trenér Jiří Štěpán: Tentokrát jsme do zápasu nevstoupili dobře a hned od první minuty si domácí vytvořili herní převahu, díky dobrému pohybu a důrazu v osobních soubojích. V 11 minutě se domácí po našem nedůrazném odkopu dostali do vedení. Ve 24 minutě, jsme opět chybovali v našem pokutovém území a bylo to 2:0. Následně se domácí krásnou střelou ze střední vzdálenosti dostali do tříbrankového vedení. Až po té jsme se probrali a postupně se dostávali do hry. Ve 40 minutě korigoval výsledek Novák. Do druhé půle jsme vstoupili úplně jinak a v 52 minutě proměnil pokutový kop Hron. V 64 minutě se prosadil Bílek a výsledek byl vyrovnaný. Bohužel jsme se nevyvarovali ani v druhém poločase chyb a soupeři darovali hned 2x pokutový kop. Soupeř v obou případech proměnil a proto jsme ve Varnsdorfu nedokázali bodovat.