22. kolo, 02.03.2019 11:00 FK Baník Sokolov - VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 0:2
FK Baník SokolovVOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
Branky:26. Juraš Tomáš, 90. Holouš Dominik
Sestava:Kondelčík Vojtěch - Kilyk Rostislav, Novák Jiří, Štrúbel Daniel, Procházka Daniel - Ptáček Tomáš (46. Kolář David), Seidl Andreas (64. Frič Josef) - Bílek Petr, Hron Matyáš (46. Podhajský Ondřej), Sčasný Tadeáš - Zedníček Jaroslav

Trenér Jiří Štěpán: Do zápasu jsme vstoupili dobře. Byli jsme lepším týmem a vytvořili jsme si převahu. Dostávali jsme se do dobrých šancí, které jsme nedokázali proměnit. Soupeř šel do vedení ve 26 minutě po naší chybě. Nepřestali jsme hrát a opět jsme si vytvořili brankové příležitosti a však bezúčelně. Prvních 20 minut druhé půle patřily soupeři, který si také vytvořil brankové příležitosti. Poté jsme se dostali zase do hry, ale nedokázali jsme toho gólově využít. V 90. minutě po rychlém protiútoku soupeř vstřelil rozhodující branku na 2:0.