17. kolo, 16.03.2019 16:15 FK Varnsdorf - FK Baník Sokolov 1:6
FK VarnsdorfFK Baník Sokolov
Branky:82. Jetmar8. vlastní, 16. Kavka, 33. Kavka, 49. Mlýnek, 55. Hašek, 90. Bílek
Sestava:

Makovec Lukáš - Koch František (45' Fečo Filip), Hašek Daniel, Kraus Václav (60' Nedbalý Jakub), Stařík Pavel - Huňát Radim, Zbořil Petr - Pfortner Vít (70' Fiala Michal), Černý Štěpán, Mlýnek Ondřej - Kavka Filip (60' Bílek Petr)

Trenér Petr Schneider: Výsledek neodpovídá průběhu hry. Domácí tým byl v určitých pasážích hry lepším týmem a kombinačně nás přehrával především ve středu hřiště, kde jsme často špatně obsazovali hráče a prohrávali osobní souboje. K vysokému výsledku, tak tentokrát nevedla naše dobrá hra, ale individuální chyby domácích obránců. Víme, že v dalších utkáních, které nás teď čekají budeme muset hrát lepé, abychom se dokázali vyrovnat soupeřům, kteří nás čekají v dalších kolech.

Rozhodčí: