28. kolo, 01.06.2019 13:15 FK Baník Sokolov - SK Junior Děčín 5:1 (2:0)
FK Baník SokolovSK Junior Děčín
Branky:

23. Fečo Filip, 32. Pluhař Karel, 55. Švagr Adam (pen.), 72. Hašek Daniel, 77. Mikleš Tomáš

Sestava:

Makovec Lukáš - Koch František, Hašek Daniel, Kraus Václav (45. Macák Jan), Stařík Pavel (45. Bufka Filip) - Pluhař Karel, Zbořil Petr (45. Mikleš Tomáš) - Švagr Adam, Fečo Filip, Černý Štěpán - Mlýnek Ondřej (70. Fiala Michal)

Petr Schneider: Utkání se hrálo na jednu bránu. Soupeř občasně zahrozil z rychlého protiútoku. Naším největším problémem byl slabší pohyb a slabší kolektivní výkon. Někteří hráči hráli na moc doteků tím jsme měli pomalou kombinaci a dále mi vadila sobeckost v zakončení. Kdy jsme často zakončovali z nepřipravené nebo nevýhodné pozice místo, abychom přihráli lépe postavenému spoluhráči. Teď se musíme připravit na poslední utkání v Ústí, kde bude naším cílem úspěšně zakončit sezónu.

Rozhodčí: