30. kolo, 15.06.2019 12:15 FK Baník Sokolov - FK Litoměřicko, z.s. 5:0 (3:0)
FK Baník SokolovFK Litoměřicko, z.s.
Branky:4. Stehlík, 16. Stařík, 34. Kavka, 48. vlastní, 64. Zbořil
Sestava:

Makovec Lukáš - Chlapec Tadeáš, Hašek Daniel (64. Koch František), Kraus Václav, Stařík Pavel (45. Fečo Filip) - Pluhař Karel, Stehlík Radim – Švagr Adam (28. Huňát Radim), Černý Štěpán, Mlýnek Ondřej - Kavka Filip (59. Zbořil Petr)

Petr Schneider: V prvním poločase jsme na hřišti dominovali. Hráli jsme rychle míče od nohy, dobře otáčely hru, měli jsme spoustu nebezpečných centrů a zakončení. Kromě tří branek jsme trefili tyč, soupeř vykopl dvakrát míč z brankové čáry a několik dalších příležitostí jsme neproměnili. Takže za první poločas se dá vytknou pouze slabší produktivita. Druhý poločas probíhal za naší stálé převahy uprostřed hřiště. Tím, že se nám nedařilo v křídelních prostorech prosazovat stejně jako v prvním poločase, jsme si nevytvářeli tolik střeleckých příležitostí. Přesto jsme přidali dvě branky a utkání zaslouženě vyhráli.

Rozhodčí: